Sağlıklı kilo almak istiyorum

Sağlıklı kilo almak istiyorumSağlıklı kilo almak istiyorum  

  Sağlıklı kilo almak ilk olarak sağlığınıza fayda edecek ve aldığınız kiloları geri vermemeniz konusun da sizlere yardımcı olacak bir durumdur. Peki sağlıklı kilo almak nedir ? Sağlıklı kilo almak tamamen sağlık açısın dan sizlere faydalı olan sahte kalori değil gerçek kalori olarak sizlere kilo olarak geri dönecek gıdaları tüketerek yavaş yavaş ve spor yaparak kilo almak olarak tanımlayabiliriz. Bu neden ile hızlı bir şekil de kilo almayı ilk olarak kafanız dan çıkarmanız gerekmektedir.

Sağlıklı olarak kilo almak için neler tüketebiliriz. Ya da neler tüketmememiz gerekiyor ? İlk olarak abur cubur kilo aldırır kafasın dan kurtulmanız gerekmektedir. Yediğiniz cipsler, çikolatalar kesinlikle kalori açısın dan zengin ancak sağlık açısın dan çok da iç açacı gıdalar değildir. Şeker ihtiyacınızı meyveler den ve doğal tatlılar dan sağlayabilirsiniz.

Kuru meyve ve yemişler boyut olarak küçük gibi görünse de kalori açısın dan oldukça zengin ve sağlıklıdır. Sizler de sağlıklı kilo almak için bu önerilerimize uyabilir ve daha mutlu bir insan haline gelebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*