Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Resmi Satış Sitesi. Ürünlerimiz %100 Orjinal ve Faturalı Aynı Gün Kargo.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Sağlıklı kilo alma yöntemleri

Günümüzde aşırı kilodan kaynaklanan şikayetler ve buna paralel diyet formülleri artsa da azımsanmayacak derecede de kilo almak isteyen insan var bunlar ilk bası ben oluyorum. Kilo almak isteyenlere önemli unsur Kilo almak kilo vermekten çok daha zor bir durumdur. Öncelikle bu süreç ve sabır ister. Kilo almak isteyen kişilerin kilo almak istemesi yeterli değildir, ayrıca buna inanmaları da gerekir. Mesela ben kıla alamıyorum çünkü metabolizmam çok hızlı çalışıyor. Diyetle günlük alınan toplam enerjinin harcanan enerjiden daha az olması veya alınan besinlerin vücut tarafından kullanılmaması durumunda zayıf olma halinin ortaya çıkacağını belirten Bunun dışında zayıf olma nedenleri arasında sindirim sistemi bozuklukları, metabolizmayı hızlı çalışması, hormonsal hastalıklar, bağırsak parazitleri ve emilim bozuklukları, kilo alma korkusu, psikolojik bozukluklar ve buna bağlı iştah kesilmesi, yeme bozukluğu, kullanılan ilaçlar ve bunların etkisi, fazla fiziksel aktivite yapanlar, kanser gibi zayıflatan hastalıklar ve düzensiz yemek yemek ve uzun açlık gibi sebepler gösterilebilir. Kilo almanın kilo vermekten çok daha zor olduğunu vurgulayan doktorlar Kilo almak isteyen kişilerin kilo almak istemesi yeterli değildir, ayrıca buna inanmaları da gerekir. Gerekli tahliller yaptırılıp altta yatan geçerli bir hastalık ve durum yok ise diyetisyen kontrolünde alınması hem sağlık acısından iyi olur. Amaç vücutta gerekli dokuları oluşturmaktır. Kilo yağ ve yağsız dokuyu arttıracak şekilde alınır. Amaç daha çok kas dokuyu arttıracak şekilde olmasıdır.

Sağlık kilo almak da vermekte önemli, Vücudun boy endeksine göre kilo dağılımınızda göz önüne alınarak kilo artırılmalıdır.

Baharatlar ve bazı soslar salç0alı yemekler iştah açar. İştah  da kilo almasına  büyük rol oynar. bizim kayseride   acı baharat cok sevilir ve  bu  her yemeğe hattan en cok sucuk ile pastırmaya yasımıstır .

Yemeklerin büyük çoğunluğu baharat kullanılır en çok kırmız toz biber ve kekik  hem lezzet verir hem de  hazımsızlığı kolaylaştırır. Kilo almamamın sebebi benim hiperaktif bir yapımdan kaynaklanıyor aslında Ankara gelmeden önce 67 kiloydum ama buranın havasından mı yoksa suyundan mı anlamadım 50 kiloya düştüm ama şuan memnunum halimden çok kilo iyi değildir bosverin kilo almayı. Cılız görünmek, giydiğinin üstüne yakışmaması, yaşıtlarınızdan küçük görünmek, güçsüz görünmek vb. işte bütün bunlar kilo alamayan insanların dertleri. Yapılı insanlara göre daha10 cılız görünmek zayıf olan kişiyi psikolojik olarak da oldukça etkilemektedir. Diğer insanların da zayıf insanlara karşı güç gösterisi yapması bir alaya alması kilo alamayanlar için ciddi sorun oluşturmaktadır. OLSUN SİZ OYLE DE GÜZELSİZİNİZ BOSVERİN DISARININ NE DEDİĞİNİ BİRAZ BOL GİYİN YA DA DAR GİYİN HERKES KISKANSIN SIZI

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi © 2018
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi