Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Resmi Satış Sitesi. Ürünlerimiz %100 Orjinal ve Faturalı Aynı Gün Kargo.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Kudret narı nereden alınır ?

Kudret narı nereden alınır ?Kudret narı nereden alınır ?

Kudret narı bitkisi diğer adı ile papara, acayip elma, momordica gibi isimleri de bulunmaktadır. Kudret narı bitkisi kabakgiller familyasından bir bitki türüdür. Tırmanıcı, ince gövdeli ve 1 yıllık bir bitki türüdür. Yaprakları el gibi ve saplı olarak parçalıdır.

Meyveleri olgunlaştığı zaman birbirinden ayrılarak reaksiyon göstermektedir. İlk olarak yeşil olan meyve olgunlaştıkça altın sarısı rengi almaya başlar. İçin de 25- 30 adet fasulyeye benzer tohumları bulunmaktadır.

Kudret narlı bombax sayfamız da yer alan en özel fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Siz de kudret narlı karışım sahibi olmak istiyorsanız hemen sayfamız da yer alan telefon numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere ürün hakkın da detaylı bilgi vereceklerdir.

Bombax kudret narlı karışım

Bombax kudret narlı karışım 250 gram ve toz şeklindedir. Ürünü kullanmadan önce mutlaka kullanım talimatları hakkın da detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz tarafından öğrenebilirsiniz. Bombax kudret narlı karışım günde 2 defa yemekler den 30 dakika sonra bir bardak süt içerisine 1 tatlı kaşığı koyarak içilmesi gerekmektedir.

Ürünün kullanım talimatları dışın da kesinlikle kullanılması doğru değildir. Bu neden ile bu konuya hassasiyet göstermeniz gerekmektedir. Bombax ürünü almak ve siparişlerinizi vermek için siz de hemen bizi arayınız. Ürünleriniz kısa süre de sizlere gelecek ve hemen kullanmaya başlayacaksınız.  Sabah ve akşam olarak kullanılması önerilmektedir. Siz de arayın ürününüz gelsin.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi © 2018
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi