Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Resmi Satış Sitesi. Ürünlerimiz %100 Orjinal ve Faturalı Aynı Gün Kargo.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Kilo almaya yardımcı besinler

yemeklerKilo almaya yardımcı besinler

Normal kilonuz , normalden daha az ise ve sağlıklı bir şekil de kilo almak istiyorsanız, aynı sağlıklı kilo veren insanlar gibi sizlere de sıkı bir yeme programı şarttır. Çünkü her kalorisi fazla olan gıda insanlar için iyi bir besin değildir. Gereksiz alınan yani boş kalori olarak bilinen gereksiz kaloridir sağlığınızı tehdit edebilir. Kilo almanın ilk kuralı günlük aldığımız kalorinin yaktığınızdan daha fazla olarak düzenli bir şekil de alınmasıdır. Kalori kaynağı olarak hem besin değeri yüksek , hem de kalori bakımından yüksek olan gıda maddelerine yönelmeniz gerekmektedir. Uzmanlar sağlıklı kilo almak için ayda 1-1.5 kilo kadar kilo almak gerektiğinin altını çizmektedirler.

  Kilo aldıran besinler;

  • Hayvansal yağlar: Balık ve et yağları yüksek miktarda kolesterol taşımaktadır bu neden ,ile dikkatli bir şekil de tüketilmesi gerekmektedir.
  • Bitkisel yağlar: Bitkisel yağlar yüksek kalori içeren besinler arasındadır. 100 Gram bitkisel yağ ortalama 900 kalori olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Kuru yemişler: Badem, fıstık gibi kuruyemişler sağlıklı yağ asitleri ve protein , kalori yönünden yüksek olan besin maddeleridir. 
  • Kuru üzüm ,Tam buğday ekmeği ,Kuru kayısı, Hindistan cevizi , Avokado, Esmer pirinç ,Yulaf ezmesi ,Üzüm suyu ,Ananas suyu ,Elma suyu ,Patates ,Ceviz,susam , Balık yağı , Kuzu ciğeri, Keten tohumu yağı , Fındık yağı ,Tereyağı ,Yumurta 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi © 2018
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi