Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Resmi Satış Sitesi. Ürünlerimiz %100 Orjinal ve Faturalı Aynı Gün Kargo.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Kilo Aldırıcı Sağlıklı Gıdalar

Ev yapımı protein smoothies içilmesi , kilo almak için son derece besleyici ve hızlı bir yol olabilir.

Ticari versiyonlar genellikle şekerle dolu ve besinler eksik olduğundan, kendi smoothiesinizi yapmak en iyisidir. Kendi isteğinizi yapmak da lezzet ve besin içeriğini değiştirmenize izin verir.

İşte deneyebileceğiniz birkaç lezzetli çeşit var. Her birini 2 bardak (470 ml) sütle veya badem sütü gibi bir alternatifle birleştirebilirsiniz.

 • Çikolatalı muzlu fındık salçası: 1 muz, 1 kaşık çikolata peynir altı suyu proteini ve 1 çorba kaşığı (15 ml) yer fıstığı veya diğer fındık ezmesi bir araya getirin.
 • Vanilya berry çalkalama: taze veya dondurulmuş karışık çilek, buz 1 bardak (237 mi), 1 bardak (237 mi), yüksek protein, doğal yoğurt ve vanilya kesilmiş süt suyu proteini 1 kepçe birleştirin.
 • Çikolata fındık çalkalama: fındık yağı çikolata kesilmiş süt suyu proteini 1 kepçe, 1 çorba kaşığı (15 mi) ve 1 avokado çikolatalı süt 15 ons (444 mi) birleştirin.
 • Karamelli elma sarsıntısı: 1 dilimlenmiş elma, 1 bardak (237 ml) doğal yoğurt, 1 kaşık karamel veya vanilya aromalı peynir altı suyu proteini ve 1 çorba kaşığı (15 ml) şekersiz karamel sosu veya lezzetlendiriciyi birleştirin.
 • Vanilya yabanmersini sallamak: 1 fincan (237 ml) taze veya dondurulmuş yaban mersini, 1 kepçe vanilya peynir altı suyu proteini, 1 fincan (237 ml) vanilyalı yoğurt ve gerekirse tatlandırıcıyı birleştirin.
 • Süper yeşil sallama: 1 bardak (237 ml) ıspanak, 1 avokado, 1 muz, 1 fincan (237 ml) ananas ve 1 kaşık unflavored veya vanilya peynir altı suyu proteini birleştirin.

Bu pürüzsüzlüklerin tümü, yüksek miktarda protein ve diğer önemli vitamin ve minerallerin yanı sıra 400-600 kalori sağlar.

Süt

Süt, onlarca yıl boyunca bir ağırlık göstergesi veya kas oluşturucu olarak kullanılmıştır

Protein, karbonhidrat ve yağların iyi bir dengesini sağlar. Aynı zamanda diğer vitamin ve minerallerin yanı sıra iyi bir kalsiyum kaynağıdır

Daha fazla kas eklemeye çalışanlar için süt, kazein ve peynir altı suyu proteinleri sağlayan mükemmel bir protein kaynağıdır. Araştırma, kilo kaldırma ile kombine edildiğinde kas eklemenize yardımcı olabileceğini de göstermiştir

Ek olarak, çalışmalar süt, peynir altı suyu ve kazeinin kombine halde, diğer protein kaynaklarına göre daha fazla kütle kazanımına yol açabileceğini göstermiştir

Antrenman yapıyorsanız, bir ya da iki kadeh bir meze, bir yemekle ya da egzersizden önce ve sonra içmeyi deneyin.

Pirinç

Pirinç, kilo almanıza yardımcı olacak kullanışlı, düşük maliyetli bir karbon kaynağıdır. Sadece 1 bardak (165 gram) pişmiş pirinç, 190 kalori, 43 gram karbonhidrat ve çok az yağ  sağlar.

Aynı zamanda oldukça kalorisizdir , yani tek bir porsiyondan kolayca yüksek miktarda karbonhidrat ve kalori elde edebilirsiniz. Bu, özellikle iştahınız zayıfsa ya da hızlı bir şekilde doluyorsanız, daha fazla yiyecek yemenize yardımcı olur.

Hareket halindeyken ya da acele ederken, iki dakikalık mikrodalga fırın paketleri diğer protein kaynaklarına ve önceden hazırlanmış yemeklere kolayca eklenebilir.

Bir diğer popüler yöntem, hafta boyunca büyük bir pirinç tenceresi hazırlamak ve bunu bazı proteinler ve sağlıklı yağlarla birleştirmektir. Bombax Yorumları

Bununla birlikte, son derece büyük miktarlar, potansiyel arsenik ve fitik asit içerikleri nedeniyle akıllı olmayabilir . Arsenik, metal toksisitesine ve fitik asidin çinko ve demirin emilimini azaltabileceğine neden olabilir

Kuruyemiş ve Fındık Butters

Kilo almak için arıyorsanız, fındık ve fındık butters mükemmel bir seçimdir.

Sadece bir küçük avuç badem, 7 gram protein ve 18 gram sağlıklı yağ içerir

Çok kalorili olduklarından, günde sadece iki avuç yemek veya atıştırmalık olarak yüzlerce kalori ekleyebilirler.

Fındık kıtırları da smoothies, yoğurt ve çok daha fazlası gibi çeşitli atıştırmalıklar veya yemeklere eklenebilir.

Bununla birlikte, sadece iki veya üç bileşenli ve ilave şeker ya da ekstra yağ içermeyen% 100 fındık ezmesi aldığınızdan emin olun.

Kırmızı Etler

Kırmızı etler muhtemelen en iyi kas yapılı yiyeceklerden biridir.

Örneğin, biftek, 6 ons başına yaklaşık 3 gram lösin içerir. Leucine, kas protein sentezini uyarmak ve yeni kas dokusu eklemek için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu temel amino asittir

Buna ek olarak, kırmızı etler muhtemelen dünyanın en iyi kas yapıcı takviyesi olan diyet kreatininin en iyi kaynaklarından biridir

Ayrıca yağsız etlere göre daha fazla kalori ve yağ içerirler, ekstra kalori almanıza ve kilo almanıza yardımcı olurlar.

Bir çalışmada 100 yaşlı kadın, diyetlerine 6 ons (170 gram) kırmızı et ekledi ve altı hafta boyunca haftada altı gün direnç eğitimi seansları yaptı. Bombax Kilo Aldırıcı Yorumları

Kadınlar kütle kazanmış, güçte% 18’lik bir artışa ve önemli kas yapıcı hormon IGF-1’inde bir artışa sahiptir

Yağsız et, kilo almanıza yardımcı olabilecek daha fazla kalori sağlamasına rağmen, hem yağsız hem de yağlı etler büyük bir protein kaynağıdır.

Patates ve Nişasta

Patates ve diğer nişastalı gıdalar ekstra kalori eklemek için çok kolay ve uygun maliyetli bir yoldur.

Bu sağlıklı nişastalı karbonhidrat kaynaklarından birini seçmeye çalışın:

 • Kinoa
 • Yulaf
 • Mısır
 • karabuğday
 • Patates ve tatlı patates
 • Kabak
 • Kış kök sebzeler
 • Fasulye ve baklagiller

Patates ve diğer nişastalar kilo almanıza yardımcı olmak için karbonhidrat ve kaloriler eklemekle kalmaz, aynı zamanda kas glikojen depolarınızı da arttırırlar.

Glycogen, çoğu spor ve aktivite için baskın yakıt kaynağıdır  Bombax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları

Bu karbonhidrat kaynaklarının birçoğu, bağırsak bakterilerinizin beslenmesine yardımcı olabilecek önemli nişastaların yanı sıra önemli besin ve lifler de sağla

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi © 2018
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi