Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Resmi Satış Sitesi. Ürünlerimiz %100 Orjinal ve Faturalı Aynı Gün Kargo.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Kalori Bakımından Zengin Yiyeceklerle Kilo Alma

Protein açısından zengin yiyeceklerin alınması

Kilo alımı için en iyi gıdalar

 

Derhal ve sağlıklı kilo alma sırrı, yaşamın yapıtaşlarını, tavuk, balık, yumurta, süt, badem vb. Zengin protein içerikli gıdaları tüketmektir. Sağlıklı bir metabolizmayı düzenlemek için 8.1 gram protein vücut ağırlığı elde etmeyi amaçlamaktadır. ve kaslarınızın gücünü artırır. Vücudunuza daha iyi bir şekilde hizmet vermeye ve genel refah seviyenizi yükseltmeye yardımcı olacak ilave besin maddelerinin iyiliği ile bu gerekli kiloların eklenmesiyle sağlıklı bir yol bu.

 

Sağlıklı kalorilere evet deyin

Zahmet etmeyin, Çin tarafındaki minibüsler, Gol Gappe ve Chaat’ın da aralarında bulunduğu bol miktarda seçenekle sokakta munching yapmanın keyfini çıkarabileceğiniz kalori demek istemiyoruz. Bunun yerine, kalori bakımından zengin ve bedeniniz için de sağlıklı olan gıdalara yatırım yapın. İşte tüketmeniz gereken birkaç gıda maddesi şunlardır:

 

Sıvı yağ

Kalbiniz ve kolestrolünüz için de iyi olan zeytinyağı veya kanola yağı gibi sağlıklı yağlara geçin. Benzerini tadın ve vücudunuzun sağlıklı kalmasını sağlamaktan başka pek çok avantaja sahiptirler. Zeytinyağı, cildi ve saçlarının faydaları için çok iyi bilinir.

 

 

 

Fıstık ezmesi

Güne başlamak için nefis bir yoldur, tosta bir kaşık fıstık ezmesi yayın ve gününüze protein açısından zengin bir diyetle başlayın. 192 kaloriyi içeriyor.

 

Peynir

Çedar peynirinin bir porsiyonun 69 kalori değerinde olduğuna inanılıyor. Bununla birlikte, süt ve yağ dışında, aynı zamanda iyi bir vitamin, kolesterol, kalsiyum ve yağ kaynağıdır.

 

Enerji Barları

Hareket halindeyken kendinizi aç hissettiğinizde ve saat dört vurduğunda, açlıktan ölmeniz ve bazı sağlıksız ısırıkları ararken olacağınızı biliyoruz. Ancak, enerji kalburlarının, protein kalitesinde 500 kalorilik bir net kalori sayısında eklenmenin harika bir yolunun var olduğunu biliyor muydunuz. O kadar da kötü değil, derdi!

 

 

 

Sağlıklı beslenme alışkanlıklarını takip edin

Kas gücünü artırmak için en iyi gıdalar

 

Bu hızlı hareket eden şehir yaşamının vücudumuz, zihin ve ruhumuzda oldukça derin yaralanmalar yaşayabileceğini nasıl bileceğiz. Bununla birlikte, sağlıklı bir beslenme alışkanlığı rejimi ile kaplandığımız için sıska etlerinizi harika bir vücuda dönüştürebiliriz.

 

Daha iyi bir sindirim için gıdalarınızı doğru çiğneme.

 

Çay çayları gibi içeceklerin hemen veya yemekleriniz sırasında tüketilmemesi, vücut bölgelerine hayati besinlerin verilmesini engellemektedir.

 

Akıllı bir aşçı olun ve taze meyveleri ve yapraklı sebzeleri günlük beslenin içine ekleyin. Salata, marul, brokoli ile meyve ekleyebilir ve kahvaltı keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Ağırlık kazanmanın sağlıklı yolları

Bugün, çoğu insan kendiliğinden kilo vermeye çok heveslidir. Ancak, kilolu durumdan muzdarip insanlar var. Onların da sorunu var ve normal insanlar gibi kilo almak istiyorlar. Pahalı kilo alma ürünleri pazardan edinilir ve hızlı bir şekilde kilo almak isteyen kişiler tarafından tüketilir. Ancak, bu kilo alma ürünlerinin güvenli olup olmadığını öğrenmek çok önemlidir. Sağlıklı bir şekilde kilo almanın doğal ve yan etkileri olan serbest yollar vardır.

 

Ağırlığın sebepleri

Düşük kilolu olmanın sebepleri arasında iştahsızlık, sağlık sorunları, kalıtsal sorunlar ve hatta Spor Fueling vardır. Doktorları yıllarca ziyaret ettikten ve yağdan zengin yiyecek tüketen insanların çoğu kilo vermekte başarılı olamıyor. Doğru egzersiz ve protein açısından zengin besinler ideal vücut ağırlığı elde etmeye yardımcı olabilir. Kilo vermeye yönelik en iyi ipuçları, kilo vermenin nedenlerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir.

 

 

 

Nasıl yağlanır?

İnsanlardan birçoğu ince ve ince olmak istiyor. Böylece, diyet ve ince olma egzersizleri bol bulunabilir. Ancak, aşırı incelikte olduğu için kilo almak için mücadele eden birçok kişi var. Çok ince veya çok yağlı olmak iyi değildir. Orantılı bir vücut yapısı, mükemmel sağlık için yoludur. Bugün, orantılı bir şekilde kilo vermenin yolları vardır.

 

Ağırlığı koymanın iki yolu

Çok incesanız, kiloyu artırmak için aşağıdaki yollardan ikisini göz önüne almalısınız.

 

Kas yapısını arttırın

Kilo vermek için en iyi yollar

 

Kas yapınızı artırabilir ve vücudunuzda form oluşturabilirsiniz. Bu durumda, insanlar profesyonel taleple vücut kütlelerini arttırır. Wrester, vücut geliştiricileri veya bu mesleğe ait insanlar için genelde geçerlidir. Ancak, normal bir varlıksanız ve bir güreşçi olmak istemiyorsanız, ağırlık kaldırmanın az egzersizi ve aleti uygun olabilir. (25 kelime eklendi)

 

Rastgele yağ artışı

Başka bir yol da rastgele yağ artışı olacaktır. Bu çoğunlukla ağırlık koymaya istekli kilolu insanlar tarafından yapılır. Ayrıca, spor salonunu ziyaret edebilir ve rastgele yağ artışını elde etmek için spor eğitmeninizle konuşabilirsiniz. Bu prosedür de hızlı bir şekilde kilo almak için en iyi ipuçları arasında olduğundan, kesinlikle bundan faydalanacaktır. (39 kelime eklendi)

 

Yağ haline getirilecek gıda maddelerinin listesi

Kilo artırmanın veya yağ haline getirmenin temel yolu yeterli miktarda proteini tüketmek olacaktır. Protein tüketimi ile birlikte, bazı egzersizler de aynı derecede önemlidir. Yağlı olanların tam tersini yapmalısınız. Yağlı insanlar ağırlıklarını azaltmak için bir amaca sahip olduklarından, ayrıca kilonuzu arttırmak için bir adım atmanız gerekir. Diyetiniz protein, mineraller, vitaminler, karbonhidratlar ve yağ içermelidir. Bunlar ağırlık artışında gerçekten etkilidir. İnsanlar düzenli olarak 2-3 yemek tüketme alışkanlığına sahiptirler. Ancak, gerçekten şişman olmak istiyorsanız, yemeklerinizi 5 küçük yemekte bölmelisiniz. Bu ağırlık kazanmak için belirli bir aralıktan sonra her gün tüketilebilir.

 

 

 

Diyet planları

Bazı insanlar fiziksel yapı hakkında fazla rahatsızlık duymadan ağırlıklarını arttırma amacına sahiptir. Bu durumda, elinizden gelen ve uyuyabileceğiniz kadar yemek tüketmeye çalışın. Ancak, obeziteye neden olduğunda bu zararlı olabilir. Bu nedenle, uygun diyet planlarını izlemek önemlidir.

 

Erkekler için diyet planları

Erkekler vücut ağırlığını artırmak istiyorsa, öğleden sonra 2-3 çiğ yumurta ve öğleden sonraki haşlanmış yumurta tüketmenin en ideal yolu olacaktır. Yumurta, iyi miktarda protein içerdiğinden, erkeklerdeki kas kütlesini kolayca artırabilir.

 

Bayanlar için diyet planları

Bir hanımın fiziksel yapısı, bir erkek kişilikten çok daha farklıdır. Böylece, kadınlar için diyet planları oldukça farklı olacaktır. Kadınlar kilo vermek için peynir, patates cipsi, pizza, yağ içerikli gıdalar vb. Gibi kalorili gıda maddelerini tüketmelidir.

 

Ağırlık kazanmak için ipuçları

Ağırlık kazanmak için fındık ve kuru meyveler

 

Kilo vermenin önemli yollarından biri, her gün doğru miktarda gıdayı tüketmek olacaktır. Günlük olarak diyet için planlama, rastgele yemek daha iyi olacaktır. Eğer gerçekten kilo alıp sağlıklı olmak istiyorsanız, iyi yağ tüketmelisiniz. Sadece midenizi doldurmak için hiçbir şey yemeyin.

 

Bu, tipik bir sansasyon olup, herhangi biri, erkekleri ve kadınları, eşsiz vücut yapısına ek olarak zayıflama hakkında konuşurlar. Size şunu söyleyeyim, eğer bu sanatın kilo almaya ilişkin öğrenilmesini isterseniz, hızlı bir şekilde kilo almanız için en iyi ipuçlarınızın olması gerekir. Kesinlikle en iyi diyetle birlikte fiziksel egzersiz yapmanız gerekiyor, böylece kilo almak kolaylaşıyor.

 

Sık yemek

Kilo almanın bir başka yolu, sıklıkla belirli oranlarda yemek yedirmektir. Örneğin, bir seferde atıştırmalık tüketiyorsanız, atıştırmalıkları tüketmek için rutini kırmanız ve iki yuva oluşturmanız gerekir. Benzer şekilde, büyük bir öğle yemeğini düşünüyorsanız, 2-3 saatte bir tüketilecek iki ya da üç mini öğüne ayırmanız gerekir. Bu şekilde günde 6 kez yemek yemenin rutini yapabilirsiniz.

 

Kaloriyi arttırın

Hiç şüphesiz, artan kalori tüketimi mutlak ağırlık kazanmak için uygun bulabilir. Daha fazla kilo almak için en basit yol bu olabilir, çünkü bunu normal kalori tüketiminizi aşmanız gerekir. Sağlıklı proteinler, fasulye, baklagiller vb. Gıdalar kadar tüketin. Bir sonraki adım, tabağınıza yumurta, deniz maması ve hayvan eti dahil olmak üzere süt ürünleri üretmek olacaktır. Başlangıçta kilo verme konusunda yardım sağladığından, nişastalı gıdalar üzerine spud da yiyebilirsiniz. Yalnızca kiloya dönüştürülmesinin aşırı bir miktarı değil, gerekli olan çok sayıda kaloriyi yarattığınızdan emin olun. Hızlı bir şekilde kilo almak için ek kritik en iyi ipuçları genellikle yemekleri almakla ilgili bir vesileyle uğraşmaktır ve kendiniz de değişimi görmeye başlarsınız.

 

Kilo vermek istiyorsanız, diyetinizde sağlıklı bir şeyler tüketin. İnsanlar, çok fazla şeker ve yağ içeren yüksek kalorili yiyecekleri tüketmenin kilo almasına yardımcı olabileceği konusunda bir algıya sahiptir. Fakat, bu doğru bir gerçek değildir. Vitaminler, mineraller ve sağlıklı yağlarla dolu yiyecek öğelerini seçmelisiniz. Her bir ısırıkta, yeterli besin maddesi ile yüklü olmalısınız.

 

Yüksek kalorili yiyecekler al : Kalorisi zengin yiyecekler mi? Zengin kalorili yiyecekler nedir? İşte cevap. Süt, yumurta, balık ve et gibi süt gıdaları yüksek kalorili. Patates gibi nişasta yemekleri için ağırlık kazanıyorsunuz. Fasulye, ıspanak vb. Gibi sebzeleri kullanmayın. Bu gıdaları almamak için. Başka bir sağlık sorununa götürür. Çok fazla kalori obeziteye dönüşebilir. Çikolatalar ve tatlılar yüksek kalorilerdir yemekler bu gıdaları diyet planınıza ekleyin.

 

Diyetinizde keten tohumu almak sağlık yararları

 

Hiçbir şekilde çilek yemeyin: Meyve sıklıkla çok sayıda vitamin, mineral ve diğer gerekli vitamin ve minerallerden oluşan sıkıcı bir yemektir. Biraz meyve içerisindeki her kaloriyi birbirine bağlar. Bu özel yeme yemeyi unutmanız ve ekmek, insan yapımı tahıl ve diğer yağlı öğle yemeği seçeneklerini seçmek çok daha iyi.

 

Mix karbonhidrat yağlara ilave olarak: Çok peynir bazlı sos kaplı büyük bir kase ilişkin makarna olması ekstra yağ almak için harika bir yoldur. Her iki tür de, enerjinin yanarken yardımcı olması en zor olan gıdayla karıştırılması, yemeklerinizin yağ çıkışlarına dönüştürülmesini sağlamanın mükemmel bir yoludur.

 

Sağlık uzmanlarının ipuçları

İnşaat mesleğine sahip insanlar genellikle kilo fazlasıyla yanan faaliyetlerle birlikte günde bir çok protein tüketirler. Benzer şekilde, kilo almak isteyen kişiler de iyi miktarda protein ve karbonhidrat tüketmelidir. Atletler için uygun olmasını istiyorsanız, yüksek protein enerji barını tüketmenin bir seçeneği olacaktır. Ağırlık eğitimini almadan önce protein sallamasını da tüketmelisiniz. Bu kilo almanıza yardımcı olabilir.

 

Mini yemekler

Her seferinde bütün yemeği yememek, hızlı bir şekilde kilo almanın en iyi ipuçlarından biridir. Yemekleri belirli aralıklarla al. Vücudunuzun besin maddelerini sürekli olarak almasına yardımcı olacaktır. Yemekleri kırmak kilo alma programında en iyi sonucu verir. Öğünler mini yemeklerden oluştuğunda daha fazla yiyecek almalısınız. Her bir mini öğün arasında en az 3 saat boşluk bırakın. Kolayca sindirmeye ve bir sonraki yemek için acıkmanıza yardımcı olacaktır.

 

Yatmadan önce yemeyi deneyin: Sadece bir tane daha eklemek istersen Tamamen işe yaramaz ekstra yağ gelir, o zaman akşam yemeğinin ardından başka bir yemeğe sahip olman gerekir ya da en azından yatmadan önce mümkün olduğunca yakın olanları görür. Bu şekilde vücudunuz kalorilerin herhangi birini yakma şansına sahip olmayacak ve ekstra yağ olarak emilecek!

 

Günde üç öğün yemek yemeyi deneyin  : Bu eski geleneği günde 3 kare yemekle izleyin ve ağırlığın ciddiyetinin tadını çıkarın. Sadece metabolizmayı yavaşlatmakla kalmaz, aynı zamanda büyük yemekler arasında sadece bir yemek için ölürken rafine edilmiş bir gıdada bir insanı çerez haline getirir. İyi strateji!

 

Öğle ve akşam yemeği arasında atıştırmalıklar al

Kilo vermek için en iyi meyveler

 

Özellikle yemekleri atlamak istemeyecek pound kazanmak isteyen herkes için akılda tutulması gerekir. Her iki 2-3 saatte bir tüketimi test edin. Bu, düzenli bir miktarın korunabilmesini ve vücudunuzun önemli takviyeleri bölünmeden içermesini sağlayacaktır. Belki eti, küçücük yemekler arasında 3’lü anahtarlı yemekleri talep etmek için ayırabilirsin. Birkaç kurutulmuş meyve, elektrikli kafe, granola ve ayrıca laddu mezeler ile ilgili olarak deneyebilirsiniz.

 

Kocaman yiyeceklere odaklan

Kilo almanın geleneksel bir yolunu da deneyebilirsiniz. Yüksek yağ içeren yiyecek maddeleri, ağırlığınızı önemli ölçüde artırmak için tüketilmelidir. Bazı gıdalar şunları içerir:

 

İçecekler –  Diyet gazlı içeceklerden kaçınmak ve bütün sut, protein salatalarını ve meyve sularını yeterince tüketmek iyidir

Sebzeler –  Pancar, havuç, patates gibi nişasta bakımından zengin sebzeleri tüketmelisiniz. Yeşil fasulye, salatalık, brokoli, karnabahar vb.

Eklenmiş yağ –  Pişirme sürecindeyken, pişirme yağı hakkında bir göz atmanız gerekir. En sağlıklı yağ çeşidi palmiye, zeytin, kanola vb. Çeşitli saf dışı yağlar içerir. Ayrıca, Omega 6 yağ asidi bakımından zengin yağı tüketebilirsiniz. Omega 3 yağ asidi de bir seçenektir.

Dengeli bir diyet rejimi alın

Yağ almak için yapılan araştırmada, dengeli bir diyet rejimine girmeyi ve sağlıklı proteinler, nişasta, vitaminler, vitaminler ve mineraller gibi bir dizi vitamin içerebilir ve böylece kişinin sadece sindirimi gerçekten yararlı olmadığı bir hale getirmeniz gerekir. gıdalar. Bununla birlikte, dengeli bir öğün seçimi yapsanız da, vansapathi, kızıl et, margarin gibi korkunç yağ içeren yiyecek maddelerini almamaktan uzak durmanız gerekir; çünkü bunlar şu anki kalbin sağlığı için genellikle korkunçtur ve eksenden başka kimselerden uzaklaşırlar. sinir.

 

Kilo artışı için dengeli diyet alın. Vücuttaki yağa dönüştürdükleri daha fazla kaloriye gitmeyin. Dengeli beslenme, içindeki mineraller, proteinler, vitaminler vb. Içerir. Dengeli beslenme, kilo vermenin bir başka nedeni. Vücut bileşikleriniz yetersizse kilo alamazsınız. Yani dengeli beslenme yiyin.

 

Daha az yemek yemeye çalışın : Metabolizma hızınızı yavaşlatan, rafine edilmiş yiyeceklere maruz kalmanıza ve yorgun ve çok tembel olmanıza izin vermek için, daha az yemenin sık sık yangın yoludur. Maddeyi yukarı tutun!

 

Sağlıksız yiyecekler için kesinlikle hayır deyin

Zayıflamak için sağlıksız yiyecekler

 

Onlar inanılmaz derecede kolay ve aynı zamanda az parmak yalama iyi çöp yutma bir kilo soruya ulaşmak için cevap değil, çünkü kalori tüketimi, kötü yağ asitleri ve uzakta ders çok az beslenme geniş bir yelpazede oluşturmaktadır. Bu nedenle, peynir burgeri veya belki bir pizza ve küçük parmaklı anakartlar, çok fazla fast food yutarken kilo almakta sıkıntı yaratmaz, zira kilo, sağlıklı yağsız kas kitlesi ile değil, kilo ile elde eder. Ayrıca, sağlıklı bir rehberlik olmak, hazır gıdaları yememekten uzak durmaktadır.

 

Önemsiz gıda kaçının: Önemsiz yiyecek çok cazip. “Hurda gıdalar kilo alımında yardımcı oluyor” gibi söylentileri var. Ancak bunların hepsi doğru değil. İstenmeyen yiyecek, vücut kalorilerini yağa dönüştürür. Önemsiz gıdalar, vanaspathi gibi doymamış yağ asitlerini içerir. Bu, kalp ile ilgili sorunlara neden olabilir. Bu yüzden abur cuburdan uzak tutun.

 

Sulu kalmaya devam et

Yeterince nemlendirildiğinden emin olmak için elektrik ürünlerine ek olarak çok fazla normal su, süt, taze meyve suları tüketin. Hızla kilo almak için en iyi ipuçlarından biri olan insanlar, 8- 10 bardak sudan daha az almamalıdır .. Yine de, akşam yemeğinden önce, kalabalıklarınızı azaltabileceği için, akşam yemeğinden önce normal su içirmeyi hatırlayın. . İnce insanların kilo alması ve şişman kişilerin kilo verme ortak noktasıdır. İnce insanlar şekillerine kötü bakıyor. Kilo artışı bu insanlar için gereklidir. Kilo artışı, iyi şekillendirilmiş cesedi verir ve halka hitap eder.

 

Ağırlık kazanmada su önemi

Kilo vermek, kaybetme ağırlığına kıyasla çok zor değildir. Kilo almak daha fazla yemek yememek demektir. Kilo almak, daha kalori besinleri yemek anlamına gelir ve yağ vücuttan uzak tutulur anlamına gelir. Çok su iç. Su bedeninizi normal seviyede tutar. Su vücuttan anti-toksinleri temizler ve vücudu arındırır.

 

Hızla kilo almak için en iyi ipuçları

Bir hedef belirleyin

Kilo vermenin en iyi yolları

 

Her faaliyet için bir hedef belirlemek gerçekten önemlidir. Hızla kilo almak için bir bireyin bir hedef belirlemesi gerekir. Ne kadar kilo almak istediğinizi belirtmek önemlidir. Hedefiniz belirlendikten sonra kolayca bir zaman çizelgesi çizebilir ve ağırlık kazanmak için otomatik olarak başarı kazanabilirsiniz. Kilo vermeye yönelik en iyi ipuçları arasında bir hedef belirleme de bulunmaktadır.

 

Kilo alma arzusuna sahip olduğunuzdan, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, yiyecekleri yakabilecek miktardan fazla tüketmektir. Daha doğrusu, daha fazla yiyecek ve kaloriyi yakmak için daha az etkinlik önemlidir. Hedefinize uymak için kullanabileceğiniz bu rasyoyu tahmin etmeniz için araçlar vardır.

 

Yavaşça kilo alıyor

Bazı insanlar ağırlığa kavuşturmak için çok fazla acele ediyorlar, sonuçta yan etkiler ortaya çıkıyor. Onların kapasitelerinden fazlasını tüketme alışkanlığı olsa bile. Ancak, hazımsızlığın, artan kan basıncı seviyesinin, kolestrolün yükselmesinin vb. Sebep olabileceği için bu gerçekten tehlikeli olacaktır. Dolayısıyla yavaş başlamak önemlidir. Her şeyden önce, 200 gm tükettiğinizden fazladan olan kalori alımı ile başlayın. Vücudunuz aynı şeyi almaya yetenekli olduğunda, daha fazla kalori alımı ile artırın. Bu şekilde yan etki yaratmadan kilo alabilirsiniz.

 

Doğru yemek planı

Kilo alabilmek için, hedefe ulaşmak için uygun bir yemek planınız olmalıdır. Hepimizin günde üç kez standart bir yemek tüketimi var. Ancak kilo almak isteyenler, yalnızca üç öğün yemekle yeteri kadar kazanamaz. Üç öğünün ötesine geçmelisin. Üç öğün yemekle birlikte ortadaki bazı sağlıklı atıştırmalıklarla devam edin

 

Ancak yemek tüketmek, herhangi bir yemek anlamına gelmez; Bunun yerine uygun dengesi konusunda ihtiyatlı olmalısınız. Dengeli bir diyet önemli bir husustur. Aldığınız yemek, yeterli miktarda karbonhidrat, protein, vitamin ve mineral içermelidir. Üç besin maddesi, yeterli kilo almanızda gerçekten etkilidir.

 

Mukavemet eğitimi

Diyet ayarlandıktan sonra, enerjinizi elde edecek şekilde enerjinizi kanalize etmeniz gerekir. Kas kazanmanıza yardımcı olacak etkili egzersizler yapmalısınız. Egzersiz, kilo almak için tükettiğiniz tüm gıdalarınızı kanalize edecek ve muhteşem kaslara neden olacaktır. Bir kez kas kazanırsanız, kilo vermenin bireysel olarak yağa kanalize edilmeyeceği, bunun yerine enerji artışı sağlanacağı konusunda bir güvence olacaktır. Güç antrenmanı hakkında yapılan önerme, hızlı bir şekilde kilo almak için en iyi ipuçlarından biri olabilir.

 

Kilo almak için doğru gıdaya ilişkin ipuçları

Kilo vermek için sağlıklı doğal gıdalar

 

Ağırlık kazanma sürecinde siz de uygun yiyecek seçimine sahip olmanız gerekir. Aşağıda bazı ipuçları verilmiştir:

 

Karbonhidratlardan zengin olan bütün tahıl

Kilo alabilmek için diyetinizde yeterli miktarda karbonhidrat tüketmeniz gerekir. Karbonhidratlar, vücudunuzun yanması ve enerjiye dönüşmesi için gereken belirli bir besindir. Enerji yakmadan sizin de kilo alabildiğiniz ancak kilo almanın sağlıksız olan yağlarla dolu olduğu doğrudur. Böylece karbonhidrat ve vitamin kazanmak için bütün tahıl yemeklerini tüketmek zorundasınız. Beyaz unu tam buğday ile değiştirin.

 

Etin akıllıca eklenmesi

Diyetinize et ekliyorsanız, bunu akıllıca bir şekilde dahil etmeniz önemlidir. Tabii ki kilo et kazanmak için sipariş etmem gereken önemli bir gıda öğesi olacağım doğrudur. Ancak aşırı et, özellikle kırmızı et vücudunuz için gerçekten zararlıdır, çünkü yüksek kolesterol ve kalp hastalığına yol açabilir. 3- Haftalık 5 porsiyon yetecektir. Bir kişiye haftada 3-5 porsiyon et yemeği dahil etmek, hızlı bir şekilde kilo almanın en iyi ipuçları arasında yer alacaktır.

 

Gıda doymamış yağlar açısından zengin

Doymuş yağlar vücudunuz için zararlıdır ve böylece vücudunuzu doymamış yağla değiştirebilirsiniz. Doymamış yağlar, kalp hastalığı riski olmadan kilo vermenize yardımcı olur. Doymuş yağ vücudunuzun bir süre sonra dayanamayacağı çeşitli sağlık koşullarına neden olacağından kendinizi iyi olmayan yağlara odaklanmak çok önemlidir. Kullanmanız gereken gıda maddeleri somon, avokad, fıstık ezmesi ve fındıktır.

 

Tam yağlı süt ürünleri

Ağız tombullarını doğal olarak nasıl elde edersiniz?

 

Her insan vücudu için vitaminler ve kalsiyum gibi iki önemli unsur önemlidir. Bu, süt veya diğer süt ürünleriyle çok iyi temin edilebilir. Kalorisini artırmak için, tam yağlı süt ürünlerini tüketmeniz gerekir. Yağ katmanını azaltmak isteyen insanlar çift tonlu süt ürünlerinden yararlanabilirler. Bölme veya peynir gibi günlük ürünlerini pişirirken yağ katmanını artırmaya yardımcı olduğu için yağ yerine tereyağını kullanın.

 

Kalori bakımından zengin bileşenler

Kendinize veya kilo vermek isteyen birisine yemek hazırlarken, bu konuda kalori açısından zengin içerikler kullanılmalıdır. Salatalar tüketiyorsanız, sert haşlanmış yumurta ekleyin. Pizzanızı bir sürü peynir ve mayonez ile tekrar yükseltin. Yer sosları hazırlarken sos denemek ve ete ilave ettirmek isterseniz. Protein açısından zengin olduğundan, hızlı bir şekilde kilo alabilmek için en iyi ipuçları arasında kolayca tedavi edilebilir.

 

Ağırlık kazandırma teknikleri

Kilonuzu kolayca elde edebileceğiniz çeşitli teknikler vardır. Ancak bunu yaparken sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Geç akşam yemeği

Akşam yemeği yediğinizde, akşam yemeğinden hemen sonra uyumaya alışkanlık edin. Kilo vermek isteyenler, bunun tersini yapacaktır. Vücudumuzda gerekli olanı daha fazla tüketirseniz, biz insan ve vücudumuz daha az kalori gerektirdiğinden, vücudumuzda yağlı bir tabaka halinde bulunan bu yağın yağa dönüşmesine neden olur. Bu şekilde kilo alabilirsiniz. Fazla yağ birikimi bile hızlı bir şekilde kilo almak için en iyi ipuçlarından biri olan ağır ağırlığın yükselmesine neden olabilir.

 

Protein güçlenmek için sallıyor

Vücüt geliştiriciler için yüksek protein içerikli gıdalar

 

Protein sallamalarının aynı zamanda protein tozu ve süt karışımından oluşan iyi miktarda enerji vardır. Ayrıca, pazarda kaslarınızı güçlendirmenize yardımcı olan çeşitli protein tozu elde edebilirsiniz. Ek protein ile protein sallar hazırlamak vücudunuza mükemmel bir destek sağlayabilir. Kilo alabilmek ve kas dökümünü artırmak için gündüzleri protein tokluklarını tüketebilirsiniz.

 

Yemeklerden önce sıvı yok

Su bazlı akışkanlar midenizi doldurma eğilimindedir ve bir yemek için giderken yemeğinizi koyacak yeriniz kalmaz. Dolayısıyla, yemek tüketiminizden 30 dakika önce suyu tüketme alışkanlığı sağlamalısınız, çünkü midenizde yiyeceklerinizi tam göbeğinde depolayabileceğiniz yeterli alana sahip olursunuz. Bu şekilde yiyeceğiniz size kilo vermenize yardımcı olacaktır.

 

Rafine şeker yok

Her gün birkaç kez şeker tüketmenin yerli bir alışkanlığı yaşıyoruz. Fakat, rafine edilmiş şeker sağlık için hiç iyi değildir. Yüksek kaloriye odaklansanız bile rafine edilmiş şeker tüketilmemelidir. İşlenmiş şekerden bile besin değeri almayacaksın bile. Ayrıca hormonal bozukluk, şeker hastalığı, kalp hastalığı vb. Sorunlarını da elde edebilirsiniz. Rafine ve cilalı şeker türüne kıyasla daha sağlıklı bir alternatif olduğu için cilasız şekeri tüketmeniz her zaman iyidir. Şeker, şeker, kurabiye vb yemeklerden kaçınılmalıdır.

 

Herkesin sağlıklı bir şekilde kilo alması çok önemlidir. Böylece, vücudunuz için çok zararlı olan uygulamaları ve yiyeceklerden kaçınmalısınız. Çok yağlı ve baharatlı yiyeceklerden kaçınılmalıdır. Sağlıklı kalmak için şeker açısından zengin yiyeceklerden bile kaçınılmalıdır.

 

[ Hintliler yağ almak için ipuçları ]

 

BMI’nızı kontrol edin

Kilo kaybına kısayol yöntemleri

 

Kilo almayı hızla kazanmaya başlamadan önce, VKİ’nizi kontrol etmek çok önemlidir. Vücut kitle indeksinin hesaplanması, ağırlıklarınızın yüksekliğinizle orantılı olup olmadığını kontrol etmeniz gerektiği anlamına gelir. Başarısız olursanız ve BMI tablosunda olumsuz bir durum alırsanız, tedaviye başlamak önem kazanır. Eğer kiloluysanız, kilonuzu nasıl kontrol ettiğiniz önemlidir.

 

Asgaride kilolu gerçek nedeni öğrenin

Eğer kiloluysanız, kilolu olma asıl nedenini bulmak önemlidir. Eğer kalıtsal sorununuz varsa, bu genetik bozukluğa neden olabilir. Bir tıbbi durum için kilo vermişseniz, öncelikle bu tıbbi durumun tedavisi önem kazanır. Yaşam tarzınızı değiştirdiyseniz ve sağlık durumu yaşam tarzınızdaki değişikliklerin bir sonucuysa, yaşam biçiminizde bir miktar değişiklik yapmanın tam zamanı.

 

Protein alımı

Sağlıklıysanız ve altta yatan tıbbi durumunuz yoksa, düşük ağırlığınızın tedavisi kolayca yapılabilir. Aşırı enerji ve kütle kazanabilmeniz için diyetinizde yeterli miktarda protein almalısınız. Bu aslında yüksekliğinize göre geride kaldığınız kütlenin elde edilmesine yardımcı olacaktır. Protein açısından zengin yiyeceklerden bazıları yağsız et, yumurta, fındık vb. Içerir. Ayrıca diyet şemasını oluşturmak için bir diyetisyenle konuşabilirsiniz. Diyet grafiğini izleyin ve kilolu sağlıklı yaşamanın keyfine varabilirsiniz.

 

Güvenli ve hızlı kilo alma adımları

Eğer kilo almaya çalışıyorsanız, bir ayda ya da birkaç ay içinde başaramayacağınızı unutmamalısınız. Vücut ağırlığında hızlı bir değişim, kilo alıp vermesi, vücut için asla sağlıklı olmamasıdır. Bu nedenle, vücut ağırlığınızda bir değişiklik getirmeye çalışırken, vücudunuza yeni duruma uyum sağlamanız için yeterli zaman ayırmanız önemlidir. Hızlıca kilo vermek ya da hızlı kilo almak için aşırı yağ ve kaloriyi yemeye başlamak, her ikisi de bir bütün olarak sağlığınız için zararlı olabilir.

 

Cevizlerin kilo kontrolü için nasıl iyi olduğu

 

Vücut ağırlığını güvenli bir şekilde elde etmek için kendinize en az 8 ay ila bir yıl verin. Doğru yiyecek alışkanlığından sonra sağlıklı bir şekilde yeterli kilo almanızı sağlamak için en etkili yöntem olabilir. Çok fazla adım atmadan, size şimdi güvenli ve hızlı bir şekilde kilo vermek için takip etmeniz gereken adımları (ancak bir ay içinde değil) doğrudan sunacağız.

 

Önce BMI’nızı kontrol et

Güvenli bir şekilde kilo almanın ilk adımı mevcut VKİ’nizden haberdar edilmektir. BMI, Bazal Metabolik İndeks anlamına gelir ve şu anki vücut ağırlığınızı ve boyunuzu kullanarak kolayca elde edebileceğiniz bir sayıdır. Web üzerinde birkaç BMI hesaplayıcısı bulunmaktadır, yapmanız gereken tek şey, girişleri uygun birimler halinde sağlamaktır ve BMI’nuzu elde edebilirsiniz.

 

Bir insan için doğru BMI, cinsiyetine ve yaşına göre değişir. Bu nedenle, sizin için doğru BMI’yi bulmak için, kullanıcıların BMI’sinin gerçekte fiziksel zindelikleri ve sağlığı hakkında söylediklerini kolayca deşifre edebilmesi için genellikle BMI hesaplayıcısı ile birlikte verilen BMI kılavuzunu da kontrol etmeniz gerekecektir.

 

Güvenli bir şekilde kilo almaktan endişe duyuyorsanız, yalnızca BMI’nız cinsiyetiniz ve yaşınız için önerilen sınırın altındaysa kilo vermeye çalışmanız önemlidir. BMI veya VKİ yüksekliğinizde daha yüksek olduğu takdirde kilo almanız kesinlikle sizin için sağlıklı değildir. Yani, güvenle kilo almanın ilk adımı aslında kilo almanız gerekip gerekmediğinden emin olmaktır.

 

Düşük kilolu olma nedenini bulmaya çalışın

Mevcut BKİ’niz tavsiye edilen sınırın altındaysa, kilo almanın sayısız yolunu seçmeye başlamadan önce önce kilonuzun temel sebebini bulmaya çalışın. Sıklıkla altta yatan bir hastalık veya hastalık, kilolu olmanın temel nedeni olabilir. Altta yatan sağlık sorununu tedavi etmeksizin kalori alımınızı arttırmaya devam ederseniz kilo alabilirsiniz, ancak bu sağlıklı bir yol olmayacaktır.

 

Anemi, sindirim sorunları, vitamin ya da mineral eksikliği ya da aşırı kilo vermenin başlıca nedeni olarak görev yapan aşırı stres ve gerginlik gibi bir hastalık olup olmadığını öğrenin. Bazı insanlar, düşük kilolu ve hasta olma nedeni olan diyetlerini ihmal etme alışkanlığına sahiptir. Nedene işaret edip üzerinde çalıştıktan sonra, kilo almayı çok daha kolay ve sağlıklı hale getirebilirsiniz.

 

Doğru kalorili banka

Kilo almak için en iyi meyveler

 

Hızlı bir şekilde kilo almak için önemsiz ve yağlı gıdalar tüketiminizi artırmak kolay bir yol olabilir, ancak kesinlikle sağlıklı bir seçenek değildir. Sağlıklı bir şekilde kilo almak için kolay sindirebilir protein ve karbonhidratların toplam tüketiminizi artırın. Diyetinize bir sürü yağlı balık da dahil olmak üzere, kilo almak için sağlıklı ve etkili bir yol. Sebzeler üzerine bankacılık, herhangi bir sindirim probleminin tedavisinde yardımcı olmanın yanı sıra kilo almanın birincil engel oluşturan herhangi bir vitamini veya mineralle ilgili eksiklikleri de doldurmak için yararlı olabilir.

 

Egzersiz yapmak ağırlık kazanmak için hayati önem taşır

Evet, haklısın. Egzersiz, kilo vermek için değil, sağlıklı ve güvenli bir şekilde kilo almak için vazgeçilmez bir araçtır. Egzersiz, kas yapımında yardımcı olur, bu kilo almak için en güvenli ve en sağlıklı yoludur, sadece yağ almak zorunda değilsiniz. Kilo almak ve sağlıklı kalmak isterseniz doğru kalori alımı ile birlikte doğru egzersiz anahtardır.

 

Kesinlikle bir jimnastik salonuna katılabilir ve her zaman arzuladığınız vücudu elde etmek için belirli kas yapı egzersizlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca, koşu, koşu, bisiklet sürme, ip atlama ve diğerlerini sağlıklı bir şekilde kilo almak için kullanmanız gibi basit egzersizi tercih edebilirsiniz.

 

Yoga faydalı olabilir

Eğer kilolu iseniz, yani BMI’niz önerilen aralığın altında ise, yoga sağlıklı kilo almak için çok yardımcı olabilir. Öte yandan, kilolu iseniz veya vücudunuz olması gerekenden daha iri ise, yoga kilo vermenize yardımcı olacaktır. Yani, zayıf kilodan veya hasta olduğunuzda ve sağlıklı hale gelmek için kilo almanız gerekirse, kilo almanın bir aracı olarak yogayı tercih edin.

 

Yoga, kilolu bir kişiye sağlıklı ağırlık kazandırmada birincil engel olan alttaki fiziksel ve zihinsel problemleri iyileştirmede yardımcı olur. Bir hastalıktan sonra eski bedeninizi kazanmaya çalışıyorsanız, ancak fiziksel olarak egzersiz yapmak için uygun bir vücuda sahip değilseniz, yoga kendinize zarar vermeden tekrar sağlıklı olmanız için en iyi şey olabilir.

 

Kilonuz 100 “ün üstündür mi? Uyumadan önce bunu için ver gece 3 kilo verin!Kilonuz 100 “ün üstündür mi? Uyumadan önce bunu için ver onu gece 3 kilo verin!        4 günden fazla kullanmayın – aşırı hızlı kilo verdiriyor!    En hızlı zayıflama için eski yöntem … 3 haftada – 55 kilo! Geceleri …            Futbol Becerileri gibi Sayfa!        4 günden fazla kullanmayın – aşırı hızlı kilo verdiriyor!          En hızlı zayıflama için eski yöntem … 3 haftada – 55 kilo!

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi © 2018
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi