Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Resmi Satış Sitesi. Ürünlerimiz %100 Orjinal ve Faturalı Aynı Gün Kargo.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

bombax ayda kaç kilo aldırır

         Kilo almak için egzersiz yapmak tuhaf gelse de bu bir gerçektir. Egzersiz her işe yarayan hareketleri içinde barındırır.  Kilo almak isteyenlere yardımı ise egzersiz yapan insanların iştahı açılır ve yemek yeme ihtiyacı duyar. Bu sayede vücudumuz hem yemek yemeye alışır hem de sağlıklı kilo almamızı sağlar.

Kilo almak isteyen insanların yapması gereken egzersiz hareketleri üç adımdan oluşur. İşte Kilo almanızı sağlayan egzersiz hareketleri:

  1. Sguat Hareketi( Çömelme ): Kilo almak isteyenler için en önemli hareketlerden biri çömelme hareketidir. Bu hareket sayesinde basen, baldır ve kalça bölgelerinizdeki kaslar harekete geçecek ve gelişmeye başlayacaktır. Bu hareketi ilk başlarda ağırlıkla yapmayın zaten zayıfsınız kaslarınızı incitebilirsiniz.
  1. Deadlift ( Ağırlık Kaldırma): Sguat hareketinden daha faydalı olabilecek bir kilo alma hareketi daha Deadlift hareketidir. Eğer bu hareketi sindire sindire (yavaş yavaş ve doğru nefes alışverişiyle) yaparsanız kalça, karın, bacak, omuz, baldır ve koldaki kaslarınızı harekete geçirirsiniz. Bu sayede vücut haciminiz artar ve kilo almaya başlarsınız. Başlarda hafif ağırlıklar kaldırmaya özen gösterin. Kaldıramayacağınız ağırlıklarla kendinizi zorlamanız durumunda kaslarda yırtılmaya sebep olursunuz.
  1. Bench Press: Bu hareket sayesinde kol kaslarınızda, omuzlarınızda ve göğüs bölgenizde gelişme ve genişleme olur kilo almanızı sağlar.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi © 2018
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi