Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Resmi Satış Sitesi. Ürünlerimiz %100 Orjinal ve Faturalı Aynı Gün Kargo.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Aktar orjinal mi

Bombax  kilo aldırıcı

Bombax nedir? Nasıl kullanılır?

Aşırı zayıf kişilerin sıkça kullandıkları protein tozları bulunmaktadır. Bombax da bu protein ve karbonhidrat takviyesini sağlayan hızlı kilo almaya yardımcı olan kilo aldırıcı toz olmaktadır.  İçeriği tamamen bitkisel ve doğal ürünlerden elde edilen hızlı kilo almaya yardımcı bir gıda takviyesi olarak doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bombax kilo almaya yardımcı bir takviye olarak kişinin kullanım süresine ve kilo alım oranlarına göre doktorunun ayarladığı, kişinin kullanım dozunu belirlediği ve düzenli kullanması gerektiği bir ürün olmaktadır.  Kullanımı oldukça basit ve gün içinde tok karnına kullanılan bir takviye üründür.  Bombax kullanım kılavuzunda yazılan talimatlara göre kullanıldığında en iyi faydayı sağlayan ve en kısa sürede kişinin kilo alımını tamamlamasına yardımcı olan bir kilo aldırıcı olmaktadır.

Nasıl kullanılır?

Bombax  protein ve karbonhidratlardan oluşan ve genellikle tok karnına alındığında hızlı bir sonuca götüren  kilo almaya yardımcı ürün olmaktadır. Her gün yemeklerden yaklaşık 30-40 dakika sonra belirlenen miktarda alındığı sürece en hızlı sonuca ulaşılmaktadır.  Bombax kullanıcılarının haftalık olarak kilo alım seviyelerini takip ve not etmesi gerekmektedir. Bombax kullanıldığı süre içerisinde kaç günde ne kadar kilo aldığını takip ederek bunu doktoruna bildirmesi ve gerekli olan miktarın düşürülmesi veya arttırılması gerekmektedir.  Sadece protein ve karbonhidrattan değil vücuda etkisi ve yararı bulunan diğer bitkisel karışımları da içinde bulunduran gıda takviyesidir.  Sürekli olarak düzenli kullanımı sağlandığında kişinin en hızlı ve orantılı bir şekilde kilo alınımı sağlayarak istediği ölçülere ve kiloya gelmesinde yardımcı olmaktadır.

Bombax kilo aldırıcı kutuları güneş ışığının olmadığı, normal oda sıcaklığında ve nemli alanlarda tutulmaması gerekmektedir. Ayrıca çocuklardan uzak yerlerde saklanmalıdır.  İçerisinde bulunan karşımlar okunmalı ve eğer herhangi birine karşı alerjiniz varsa kesinlikle kullanılmamalıdır.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi © 2018
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi