Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bombax Resmi Satış Sitesi. Ürünlerimiz %100 Orjinal ve Faturalı Aynı Gün Kargo.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi

Bölgesel Kilo Alma Konusunda Uygulanabilecek Yöntemler

Bölgesel Kilo Alma

Bölgesel Kilo Alma, Çoğu kişi hayatının bir bölümünde mutlaka ideal kiloda olabilmek için bir takım yöntemler denemiştir. Bazı kişiler vücudunun bazı bölgelerinin aşırı kilolu ya da zayıf olmasından yani orantısız bir vücuda sahip olmaktan şikayet eder. Ancak kişinin ideal kilosu boyuna ve cinsiyetine göre farklılık gösterebilir. Bununla beraber aşırı zayıf olan ve birçok yöntemi denilmesine rağmen kilo alamayan kişilerde ya da kiloyu genellikle göbek ve bel bölgesine alan kişilere tavsiye edilen öneriler uyguladığı takdirde istenildiği gibi biçimli bir vücuda sahip olabilmek aslında mümkün. Birkaç konuya dikkat ettiğiniz takdirde özellikle de bel ve göbek bölgenize göre vücudunuzda daha zayıf kalacak diğer bölgeleri uygulayacağınız doğru beslenme programı egzersiz hareketleri sayesinde istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

 

Bölgesel kilo alma konusunda uygulanabilecek yöntemler

Vücutta ince kalan bölgeler için bu bölgede bulunan dokuların tazelenmesi ve kas yapısının güçlenmesi için öncelikle protein ağırlıklı beslenmek gerekir. Günlük ihtiyaç duyulan protein miktarı süt ve süt ürünleri, kırmızı et, tavuk eti, balık ve yumurta ile karşılanabilir. Bununla beraber doğru beslenme programında makarna, mısır, kestane, ceviz, badem ve fındık gibi protein açısından zengin gıdalara yer verebilirsiniz.

Bölgesel kilo alma konusunda kiloların vücutta yağ olarak depolanmaması için aynı zamanda bol bol sıvı tüketilmesi gerekir. Vücudun en çok ihtiyaç duyduğu suyun bol miktarda tüketilmesi egzersiz esnasında vücut tarafından kaybedilen minerallerin yeniden vücuda kazandırır ve iç organlarının çalışmasına destek olur.

Bölgesel Kilo Alma

 

Su ile beraber taze sıkılmış meyve suyu ve ayran gibi sıvı içecekler tüketilen gıdaların yalnızca göbek bölgesinde birikmesine engel olur. Yani bölgesel kilo alma konusunda sıvı tüketimine mümkün olduğu kadar yer verilmelidir.

Bölgesel kilo alma egzersizleri

 

Basen ve kalça bölgesine kilo aldıran egzersiz hareketleri, çömelme ve dik bükme hareketleri en çok daha basen ve kalça bölgesinin vücudun diğer bölgelerine göre şekillenmesine yardımcı olur. Bununla beraber aynı zamanda bacak kaslarının güçlenmesi ne yardımcı olacak eğilme ve germe hareketleri vücudumuza göre ince kalan bacaklarınızın daha dolgun görünmesine yardımcı olacaktır.

 

Göğüs bölgesinin şekillenmesini ve kilo almasını sağlayacak egzersiz hareketleri, vücudunuza orantısız bir şekilde ufak olan göğüslerin  dolgunlaşmasına yardımcı olabilecek egzersiz hareketlerine ayakta pozisyonda iken iki kolunuzu da dik bir şekilde yukarı kaldırıp indirme hareketleri ile başlayıp kollarınızı öne arkaya itme hareketleri ile devam ederseniz. Bu bölgesel kilo alma egzersizi göğüs kaslarının çalışmasına yardımcı olur. Bununla beraber avuç içiniz ile göğsünüze aşağıdan yukarı doğru masaj yaptığınız takdirde göğüslerinizin kilo almasına destek sağlamış olursunuz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi © 2018
Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi Bombax Kilo Aldırıcı - TÜRKİYE Resmi Satış Sitesi